9 Mayıs 2016
9 Mayıs 2016, Yorumlar 0

Office 365 platformunun yeni üyesi, ekip çalışmasının Outlook‘ta vücut bulmuş hali ile tanışın. Outlook Gruplar ‘ı şirketinizdeki departmanların kendi aralarındaki iletişimi yahut dışarıdan aldıkları mailleri organize ederken kullanacakları verimli bir Outlook eklentisi olarak düşünebileceğimiz gibi grubun kendi Onedrive klasörü, takvimi ve OneNote uygulaması ile beraber  office 365 platformunun başından beri vurgu yaptığımız birlikte çalışma temasının en güçlü örneklerinden biri olarak her yerden, her cihazdan rahat ve kolay şekilde kullanabiliriz.

office 365 gruplar mobil

Uygulamaya webden owa üzerinden, masaüstü Outlook uygulamasından, ve mobil platformlardan erişebiliyorsunuz. Hatta mobil uygulaması ile günümüz anlık mesajlaşma programlarının yerine kendi şirketinizdeki kullanıcılar ile  anlık olarak mesajlaşabilir, resim ve belge paylaşımları da yapabilirsiniz. Ve bu yazışma ve paylaşımların tümüne diğer platformlardan da erişebilirsiniz. Böylelikle içeriğin kaybolması ve silinmesi gibi durumlar canınızı sıkmaz. Özetle Whatsapp ve benzeri platformlara olan bağımlılıklarınızı artık bırakabilirsiniz.

office 365 groups birlikte çalışma

Son güncellemelerle beraber,  Planner ile de entegre çalışan Outlook Gruplar üzerinden grup üyelerinin tümüne mesaj/mail atabildiğiniz gibi kişiye özelde gönderim de yapabiliyorsunuz. Birkaç tıklama ile gruplar oluşturup iş arkadaşlarınızı davet edip hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Outlook Gruplar üzerinden dosyalar, notlar, etkinlikler, yapılacaklar ve toplantılarla beraber takvim öğeleri paylaşabilirsiniz.  Daha fazla bilgi ve destek için bizi arayabilirsiniz.

 

Dip Not:

Eğer hali hazırda bir Office 365 aboneliğiniz varsa resmi Outlook Groups uygulamalarına aşağıdaki bağlantılardan erişebilirsiniz.

windows store   apple store   google play

 

 

 

.