24 Nisan 2016
24 Nisan 2016, Yorumlar 0

Bu yazımızda işletmeler için Office 365 çözümlerinin en kapsamlı versiyonu olan Office 365 İş  Extra hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu çözüm ile işletmeler Exchange online ürünü ile mail sorunlarını, one drive Business ürünü ile bulut depolama ihtiyaçlarını, Skype kurumsal ile şirket içi ve şirket dışı iletişim sorunlarını, SharePoint online ürünleri siteler ile intranet gereksinimlerini, planner ile birlikte çalışma ihtiyaçlarının tümüne tek bir plan ile çözüm bulabiliyorlar. Üstelik Microsoft’un Office 365 planları içerisinde fiyat performans aralığı içindeki en iyi planına sahip olabiliyorlar.

office 365 iş extra

Genel Özelliklerine bakacak olursak;

1- 50 Gb kurumsal e-posta kutusu. Paylaşılabilen takvim, görevler ve kişiler entegrasyonu ile beraber

2- Kullanıcı başına tam 5 cihazda kullanılabilecek tam yüklü Office programları. Her zaman en güncel sürüm garantisi ile beraber tabii. Tablet ve cep telefonlarınızı da unutmamış Microsoft. Bu planla her yerden office programlarına erişebilirsiniz. Lisanslama ve yeni versiyon maliyetlerinden de kurtulun.

3- 1 TB Onedrive Business yine paket içinde geliyor.

4- SharePoint Online platformu ürünü Siteler ile erişimi ve kullanımı kolay belge kitaplıkları, iş akışları ve süreç yönetimleri artık çok daha erişilebilir.

5- Skype Kurumsal ile iletişimin sınırlarını zorlayın, nerede olursanız olun video konferanslar düzenleyin, sesli görüşmeler yapın, eğitimler düzenleyin, müşterilerinize sunumlar yapın.

6- Office 365 Planner ile projeleriniz üzerinde iş arkadaşlarınızla beraber çalışın, tek bir yerden bütün iş akışlarınınız yönetin, aynı ortamdan belgeler paylaşın, arkadaşlarınızın neler yaptığını görün.

7- Sway ile şirketinizin ürün portföyünü dijital ve erişebilir online kataloglara atın, paylaşın yahut kurumsal sunumlarınızı hazırlayın.

8- Yammer ile iş ve özel hayatınızı tek bir yerden takip edin mesai saatleri içerisinden özel yaşamınızı, mesai saatleri dışında iş hayatınızı takip edin.

9- Delve ile dokuman, belge ve a-postalarınız arasında kaybolmayın.

10- Tüm planlarda olduğu gibi Microsft Kalitesine  geri ödeme destekli %99,9 çalışma garantisi ile sahip oluyorsunz.

11- Yine 300 kullanıcı sınırı ile bu plana tüm şirketinizdeki kullanıcılar ile kullanabilirsiniz.

office 365 iş extra satın al

Sunum, demo ve fiyat talepleriniz için bilgilerinizi bize aşağıdaki iletişim formu ile bırakmanız yahut  iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizi aramanız yeterli. Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan ürünün online olarak deneme sürümüne sahip olabilir 1 ay boyunca bütün uygulamaları sınırsız bir şekilde test edebilirsiniz. Tüm sorularınız için bizi aramanız yeterli.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

.