20 Nisan 2016
20 Nisan 2016, Yorumlar 0

Microsoft Office 365’in genel özelliklerinden olan, her ihtiyaca uygun ürün ve hizmetleri içeren modüler yapısının esnekliğinden bu yazımızda bahsetmiştik. Bu özellik ile beraber kurumların ihtiyaçları sahip oldukları bt profiline paralel olarak değişiklik göstermekte. Bu noktada aşağıda özelliklerine değindiğimiz Office 365 Business yani İş planı temel olarak office programlarını içermekte ve beraberinde paylaşımı ve depolamayı kolaylaştırması için kurumlar için ONEDRIVE ürünü ile beraber gelmektedir.

office 365 iş

Office 365 İŞ Planı Temel Özellikleri

1- Bu plan da tıpkı İş Başlangıç planında olduğu gibi 300 kullanıcı üst sınırı ile kullanıma sunulmakta olup KOBİ’lerin kullanımına sunulan office programları ağırlıklı bir plandır.

2- 5 adet cihazda (PC, MAC,MOBİL) tam yüklü olarak kullanabileceğiniz (Access hariç) güncel office programları ile beraber gelir. Microsoft tüm office 365 ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de aboneliğiniz boyunca her zaman en güncel sürümü kullanmayı taahhüt eder. Yine bu planla beraber tablet ve telefonlarda office programlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

3- E-posta hizmetini içermez

3- 1 TB bulut depolama alanı (Kurumlar için ONEDRIVE BUSINESS) ile beraber satın alabilirsiniz.

4- Microsoft Office 365’in yeni nesil online sunum aracı SWAY ile beraber gelir.

5- Ayrıca online office programlarına da sahip olursunuz.

6- Skype Kurumsal hizmetinden faydalanamazsınız.

Son olarak demo, sunum ve fiyat teklifi  talepleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebileceğinizi hatırlatır ve isterseniz aşağıdaki bağlantıdan bu plana ait ürünleri bir ay boyunca sınırsız bir şekilde test edebileceğiniz deneme bağlantısına tıkladıktan sonra deneme hesabınızı etkinleştirebilirsiniz. Deneme hesabı ile ilgili tüm sorularınız için de bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Geç kalmayın, çağı yakalayın.

office 365 deneme hesabı

.