15 Nisan 2016
15 Nisan 2016, Yorumlar 0

Microsoft’un bulut platformunun en değerli üyesi Office 365’in her kurum, kuruluş ve işletmeye göre özelleştirilebilir bir yapısı bulunmaktadır. Bu yazımızda planlardan bahsederken fiyatlandırma ve temel özelliklerine değinmiştik. Şimdi bu özellikleri biraz daha açıp kapsam, özellik ve detay vermeye çalışalım. İlk olarak giriş seviyesi planlardan Office 365 İş Başlangıç ile başlayalım.

office 365 business essentials

1- Bu plan 300 kullanıcı üst sınırı ile kullanıma sunulmuş olup kobi olarak değerlendirebileceğimiz işletmelere yönelik ekonomik bir paket olarak karşımıza çıkmaktadır.

2- 50 GB kurumsal sınıf e-posta kutusu ile kullanabileceğiniz mail hizmetini barındırmakta olup her cihaz ve platformdan mail, kişi ve takviminize ulaşabilirsiniz.

3- 1 TB devasa bulut depolama ürünü (Kurumlar için ONEDRIVE BUSINESS) ile beraber satın alabilirsiniz. Böylece belge ve dokümanlarınıza dilediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

4- Gelişmiş raporlama ve sunum araçları  ile beraber çalışabilirsiniz.

5- Temel office programlarının online versiyonlarını kullanabilir iş arkadaşlarınızla aynı dokumanlar üzerinde eş zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

6- Yeni nesil sosyal ağ YAMMER ile iş arkadaşlarınızla daha fazla etkileşimde bulunabilirsiniz.

7- SharePoint Online ile ekip siteleri oluşturup iş yapış şekillerinizi birlikte daha kolay hale getirebilirsiniz.

8-  Son olarak günümüzün en çok kullanılan anlık mesajlaşma yazılımı SKYPEın KURUMSAL versiyonu ile sınırsız sesli ve yüksek çözünürlüklü görüntülü konuşmalar ile kurumunuzun iletişimine çağ atlatabilir, yaptığınız tüm konuşmaları e-posta hesabınıza kaydedebilirsiniz.

office 365 iş başlangıç

 

Office 365 İş Başlangıç Planını satın almak için Office 365 sayfamızı ziyaret edebilir ya da detaylı bilgi ve sunum talepleriniz için bizlere randevu verebilirsiniz.

.