Mailleri Microsoft'a Taşımanın Tam Zamanı

23 Mart 2016
Yorumlar 0
23 Mart 2016, Yorumlar 0

Son zamanlarda artan cripto, siber saldırı, fidye yazılımları vb. sanal tehditlere karşı almanız gereken tedbirleri şu yazımızda sıralarken tek başına bile olsa çok önemli bir tedbir olarak düşündüğümüz mail güvenliği ile ilgili konuyu ayrıca anlatalım istedik. Bu noktada bulut bilişim ve haliyle MICROSOFT ilk ve en kaliteli çözüm sunan iki önemli unsur olarak karşımıza çıkıyor. Konu veri güvenliği olunca ve şu sıralar yaşanılan fidye saldırısı içeren virüs saldırılarının (criptolocker) büyük bir oranının e-posta üzerinden geldiğini dikkate alırsak asıl alınması gereken tedbirin mail güvenliği olduğu ortaya çıkıyor.

Peki bu konuda neler yapılmalı, birazda ne, nasıl, neden sorularına cevap vermeye çalışalım.

Maillerimi neden buluta taşımalıyım?

ms cloud ileri

1- Lokal bir servis sağlayıcı yada kendi bünyenizde barındıracağınız bir mail hizmet sunucuna oranla daha yüksek güvenlik tedbirleri ile donatılmış, yedekli ve onlarca anti virüs arama motoru ile korunaklı yapısı arttırılmış bir sistemle mailleriniz hiç olmadığı kadar güvenli bir ortamdan sizin ekranlarınıza düşüyor.

2 – Diğer faydaları için bu yazımızı okumanızı öneririz

 Peki neden Microsoft?
exchange online ileri bilgisayar
1 – 50 GB kurumsal e-posta kutusu
2- Anti virüs ve Anti spam koruma hizmetleri
3- her cihaz ve her platformdan tüm maillerinize erişim
4- gelişmiş takvim paylaşımı
5- %99,9 geri ödeme destekli çalışma garantisi
6- Kolay yönetim
7- Yasal sorumluluk desteği
8- Silinmiş mailleri kurtarabilme
9- Tüm kuruluşa ait mailleri izleme
10- Herhangi bir aracı kurum yada kişiye gerek duymadan yönetim
11- Ekonomik Yönetim
Maillerimi Microsof’ta Nasıl Taşırım?
Microsoft’un sunduğu tüm çözüm ve ürünler için olduğu gibi mail hizmetleri yani Exchange online ve Office 365 platformu için bizimle irtibata geçebilir, en uygun satın alma seçenekleri hakkında bilgi alabilir taşıma, yönetim ve eğitim konularında sunacağımız danışmanlık ve destek hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Microsoft bulut bilişim çözümleri için bizi bugün arayın.

.