8 Nisan 2016
8 Nisan 2016, Yorumlar 0

Yammer ile çalışma şekillerinizi bir adım öteye taşıyın, sosyalleşin, daha fazla yardım alın, daha fazla yardım edin.

Office 365 Bulut platformunun sosyal network üyesi Yammer ile tanışın. Yammer iş arkadaşlarınızla en hızlı şekilde bağlantıya geçebileceğiniz, iş birliği yapabileceğiniz, grup konuşmaları yapabileceğiniz, belgeler üzerinde beraber çalışabileceğiniz, dilediğiniz her konuda kavramsal, etiket temelli ve bağlamsal olarak arama yapabileceğiniz kurumunuza özel olmakla beraber isterseniz diğer Yammer ağlarıyla etkileşimde bulunabileceğiniz yeni nesil iş temelli bir sosyal ağ uygulamasıdır.

ileri bilgisayar yammer

Grup çalışmalarınız için yeni bir platform;

Kurumunuza özel oluşturduğunuz gruplar ile birlikte çalışmayı kendi çalışma dinamiklerinize göre ayarlayın. Belgeler paylaşın, duyurular yapın, projeleriniz üzerinde tartışın, geri bildirimler alın, dış grupları takip edin, gruplarınızdaki geçmişinizde aramalar yapın.

Konuşmalarınızı açık bir platform üzerinden yapın;

Yammer açık bir iletişim protokolüne sahiptir. Dolayısı ile herkes açık bir ortamda paylaşımlar yaptığından bu paylaşımlardan herkes yaralanır ve bilgiye erişime daha fazla katkıda bulunabilir. Kişiye özel iletiler gönderebildiğiniz gibi tüm networkünüzle paylaşabileceğiniz iletilerde paylaşabilirsiniz. Kişilerin durumlarını tıpkı skype kurumsal da olduğu gibi görebilir dilediğiniz kişi ile anında iletişime geçebilirsiniz. Okuduğunuz iletilerin dili ne olursa olsun Microsoft Translator ile Yammer’ dan global düzeyde faydalanabilirsiniz.

Belge Paylaşımı özelliği ile  kolayca iş birliği yapın;

Dosyalarınızı networkünüze yükleyin, sürüm geçmişi kontrolü ile dosyanın güncel olup olmadığını kontrol edin,  son değişiklikleri görün, isterseniz resmi ve salt okunur olarak işaretleyip dosyalarınızı özel hale getirin ve gerçek zamanlı notlar alarak bilgiyi tam zamanlı erişilebilir kılın.

Sosyal grafik ve imleme ile neye ihtiyacınız varsa elinizin altında;

Etiket ve bahsetme temelli içerik paylaşımları, kategori bazında dosya paylaşımı ile tam bir sosyal network denmeyimi yaşayın, neye ihtiyazıcınız varsa hızla erişin, kullanın, paylaşın ve faydalanın.

Son olarak office 365 diğer planlarında olduğu gibi satın alma ve kullanma seçenek ve planları için bizimle irtibata geçebilesiniz bu benzersiz birlikte çalışma deneyimi için bizden danışmanlık alabilirsiniz. Geç kalmayın, çağı yakalayın.

 

 

.