Sektördeki tecrübesini 2003 yılında kurumsallaştırarak " İleri Bilgisayar Teknoloji Ürünleri Tic. Ltd. Şti." ticari unvanıyla faaliyetlerine başlayan şirketimiz, bugün geride bıraktığımız dolu dolu senelerin bize kazandırdığı tecrübe ve özgüvenle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Sektöre adım attığı ilk günden beri sürekli olarak güçlü marka ve çözüm ortaklarıyla iş yapmakta olan firmamız bugün MICROSOFT, HP, DELL, IBM, ASUS, TOSHIBA, LENOVO gibi birçok markanın yetkili satış/servis/destek ve çözüm merkezi olmuştur. Yine teknoloji toptancılığı konusunda faaliyet gösteren büyük distribütörlerin tümüyle cari anlamda anlaşması ve bayiliği bulunan firmamızın rekabetçi piyasa şartları ve uygun fiyatlı ürünlerin müşterilerine arzı konusunda rakipsiz olarak hizmet vermektedir.


İleri Bilgisayar olarak biz; sektörde katma değerli bir fark yaratmak ve siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak çözmek ve bütün taleplerinize en uygun cevabı verebilmek için sürekli olarak, gelişerek ve büyüyerek yanınızda olacağız.

Bizimle bugün iletişime geçin

Bize Ulaşın