3 Mart 2016
Yorumlar 0
3 Mart 2016, Yorumlar 0

Dönüşüm devam ediyor. Artık istediğiniz yerden, istediğiniz ortam ve cihazdan, dosyalarınıza erişebilir, maillerinizi kontrol edebilir, yedekleme ve virüs sorunları ile uğraşmadan olabilecek en güvenli şekilde tam zamanlı olarak bütün belge, resim, video ve sizin için önemli ne varsa dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Üstelik donanıma, yazılıma ve güvenlik tedbirlerine bir servet ödemenize gerek kalmaz. Dilediğiniz kadar kaynağı, dilediğiniz süre ile ve esnek satın alma paketleriyle bulut bilişim artık daha erişilebilir.

Tek kullanıcılı bir ev kullanıcısından, binlerce kullanıcısı olan büyük bir işletmeye kadar çok geniş bir kullanım alanı olan bu yeni nesil teknoloji hizmeti ile zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde bilgiye erişim daha hızlı, daha kaliteli ve her zamankinden daha güvenli hale geliyor.

microsoft cloud services iler bilgisayar

Söz konusu teknolojik bir yenilik olunca bulut bilişim ile alakalı kullanılan çoğu terimin yaratıcısı ve sektörün öncülerinden Microsoft’a değinmemek olmaz. Microsoft bu yenilikçi hizmetle ilgili olarak dünya üzerinde dağılmış devasa veri merkezleri ile bu işi göğüsleyen öncü markalardan ilki ve en güçlüsü olmayı başarmıştır. Başta Office 365 ve Azure platformları olmak üzere şimdiye kadar yarattığı çoğu ürün ve hizmetin bulut versiyonunu da yaparak hep kullanıcı dostu olmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini hep en üstü düzeyde tutabilmiştir. Tek platform , modüler yapı, tek ödeme yapısıyla beraber donanımsal, yazılımsal, yedekleme ve güvenlikle alakalı yüzlerce riskten uzak son derece erişilebilir hizmetlerin tümü yada ilgilendiğiniz herhangi bir ürün ve hizmet için bizi bugün arayabilir, detaylı bilgiler, sunum ve demo talepleriniz için bizlere randevu verebilirsiniz.

.